Prostym sposobem na ciekawą aranżację przydomowej przestrzeni jest altanka z tarasem. Prosta i nowoczesna konstrukcja wyznaczy precyzyjnie ramy przestrzeni wypoczynkowej i pozwoli cieszyć się latem, kiedy tylko przyjdzie na to ochota! 

Nowoczesna altanka z tarasem blisko domu

Altanka z tarasem to bez wątpienia hit ostatnich lat w aranżacji przydomowej przestrzeni. Funkcjonalna altanka w nowoczesnej odsłonie pozwoli cieszyć się wspaniałą, letnią aurą i zaprojektować wymarzone miejsce do relaksu, dopasowane do konkretnych potrzeb. Altanka z tarasem stanie się strefą wypoczynku w gronie bliskich osób czy też miejscem, gdzie spotykamy się ze znajomymi przy wspólnym posiłku. 

Jak skonstruowana jest altanka tarasowa? Jest to konstrukcja wykorzystująca wysokiej jakości tworzywa i materiały. Modułowy stelaż zwieńczony jest dachem wykonanym z ruchomych lameli – mogą się one obracać wokół własnej osi. Użytkownicy decydują o ustawieniu lameli, dach w pozycji zamkniętej nie nagrzewa się i chroni przed upałem. Altanka z tarasem może być uzupełniona o boczne i frontowe rolety – ich zadaniem jest zapewnienie większej prywatności oraz ochrona przed promieniami słonecznymi padającymi z boku. Rolety wykonywane są z tworzyw zabezpieczonych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Pod altanką powinien znaleźć się zestaw mebli ogrodowych – wśród najchętniej wybieranych wymienia się komplety technorattanowe, które dają wiele możliwości niebanalnej aranżacji. 

Altanka z tarasem jako letnia jadalnia

Czy wiesz, że latanka z tarasem to idealne miejsce do podawania posiłków? Wystarczy ustawić w jej cieniu obszerny stół z kilkoma wygodnymi krzesłami. Stół warto ozdobić lampionami, które wieczorami rozświetlą otoczenie. Świetną dekoracją okażą się też letnie kwiaty ustawione w szklanych wazonach. 

Comments are closed.

thtexaswish.org stitutionfair.org ying.com.pl