Niewielki taras czy balkon nie muszą powstrzymywać nas od zaprojektowania przestrzeni wypoczynkowej, odpowiedniej do podawania kawy na świeżym powietrzu. Jakie rozwiązania proponują nam producenci? Wśród najczęściej wymienianych elementów pojawia się fotel na taras. Nowoczesne fotele zaskoczą nas wysoką jakością wykonania, jak również świetnymi parametrami technicznymi. 

Jaki fotel na taras wybrać?

Producenci mebli ogrodowych co chwilę prezentują nam nowe, ciekawe kolekcje – znajdziemy wśród nich zarówno meble wypoczynkowe, jak i kawowe. Decydując się na aranżację niewielkie tarasu pamiętajmy o tym, aby wybrany komplet był przede wszystkim dopasowany do naszych potrzeb. CO proponują nam producenci?

Elementem, którego nie może zabraknąć na naszym tarasie czy balkonie jest fotel na taras. Producenci zaproponują nam dzisiaj fotele na taras wykonane z technorattanu, naturalnego rattanu, jak również z tworzyw syntetycznych, wysoce odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Niezwykle ważne jest to, aby materiały były trwałe – muszą się one przeć wilgoci, wnikaniu brudu, ale też odkształcaniu czy koślawieniu. Stelaże mebli takich jak fotel na taras tworzone są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Aluminium ze względu na swoją niską wagę znacząco zmniejsza finalną wagę całego mebla. 

Fotel na taras w towarzystwie funkcjonalnego parasola

Nie trzeba wiele, aby na naszym balkonie czy niewielkim tarasie stworzyć wyjątkowe miejsce wypoczynkowe. Fotel na taras w takich przypadkach warto połączyć z parasolem ogrodowym – nowoczesne parasole odznaczają się świetnym wykonaniem, licznymi punktami regulacji, możliwością schronienia się w ich cieniu nie tylko przed słońcem, ale i przed deszczem! Parasole takie najlepiej osadzić na podstawie z niewielkimi kółkami. 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/najpopularniejsze-marki-samochodow-w-polsce/ https://beesafe.pl/porady/darmowy-raport-vin/ Industrialna półka wisząca do łazienki w stylu loft