Do produkcji wysokogatunkowych wędlin i pasztetów w zakładzie przetwórstwa mięsnego potrzebny jest efektywny sprzęt wysokiej jakości. Idealnie nadają się do tego profesjonalne kutry masarskie, które przygotowują farsz mocno rozdrobniony, o wysokich parametrach wiązania masy. Jest to wielofunkcyjne urządzenia przystosowane do pracy w każdych warunkach. Dzięki niemu w Twojej firmie cały proces przetwarzania jedzenia zdecydowanie przyspieszy, będzie wygodniejszy i wydajniejszy. Jeśli prowadzisz biznes związany z przemysłem spożywczym, to zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą profesjonalnych maszyn na naszej stronie internetowej ERY Food Machinery.

Kuter do mięsa przemysłowy – solidny i niezawodny sprzęt

Kutry masarskie występują w różnych rodzajach, a w zależności od modelu spełniają inne wymagania. Na stronie ERY Food dostępnych jest kilka rodzajów tych sprzętów takich jak kuter przelotowy, kuter misowy i kuter masarniczy próżniowy. W asortymencie znajdziesz wiele modeli o różnych pojemnościach mis (m.in. 65 l, 80 l czy nawet 200 l), co pozwoli dobrać urządzenie idealnie pod własne preferencje. Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kutry masarskie to doskonałe rozwiązanie dla masarni, zakładów garmażeryjnych, dużych hoteli, restauracji i innych zakładów z szeroko pojętego przemysłu spożywczego.

Nowe i używane maszyny masarskie – poznaj naszą ofertę 

Na stronie ERY Food Machinery znajdziesz sprzęt, który zachwyca swoją niezawodnością, a także najwyższą wydajnością działania. Niezależnie czy zdecydujesz się na nową, czy używaną maszynę, dostajesz od nas gwarancję, że urządzenie będzie działało z  maksymalną wydajność przez wiele lat. W sumie posiadamy ponad 1000 specjalistycznych sprzętów, które przeznaczone są do przetwórstwa i przygotowywania żywności różnego typu. Sprawdź naszą ofertę już dziś – https://eryfood.com/.

Comments are closed.

Nowoczesny metalowy kwietnik stojący https://beesafe.pl/porady/ile-sie-czeka-na-prawo-jazdy/ https://beesafe.pl/porady/kasowanie-punktow-karnych/