Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, jaka jest obecnie najpopularniejsza metoda stylizacji paznokci. Są to oczywiście hybrydy, czyli metoda hybrydowa zdobienia paznokci, w wyjątkowy sposób łącząca w sobie naturalność z przedłużoną trwałością. To spełnienie marzeń kobiet, które miały dość ciągłego zmywania lakieru i wykonywania manicure od nowa.

Imponująca trwałość hybryd

Wykonywanie hybrydowej metody zdobienia paznokci ma wiele zalet, kobiety decydują się na to między innymi ze względu na różne możliwości wizualne, jakie to daje, ale też duże znaczenie ma na pewno moda. Najbardziej istotna jest jednak trwałość. Producenci zwykłych lakierów bardzo starają się ulepszać swoje wyroby, by utrzymywały się one na płytkach jak najdłużej, ale zwykle kiepsko im to wychodzi.

Nawet najlepszy lakier rzadko jest w stanie „wytrzymać” na paznokciach tydzień, poza tym zazwyczaj już po kilku dniach traci żywy kolor, połysk oraz ściera się na końcach. Ciągłe zmywanie i malowanie płytek od nowa nie jest dla nich zdrowe, przede wszystkim zaś jest uciążliwe, dlatego metoda hybrydowa zdobienia paznokci skradła serca tak wielu pań.

Dobrze wykonane hybrydy są w stanie trzymać się do kilku tygodni, choć zwykle pozostają na płytkach około dwóch tygodni. Czas ten jednak może ulegać zmianie, w zależności między innymi od tego, jakie czynności wykonuje właścicielka. Wiele też zależy od kształtu płytki.

Czy warto zrobić?

Wielką zaletą hybrydowej metody zdobienia paznokci jest fakt, że jest ona nieskomplikowana. To powoduje, że kobiety decydują się często na zakupienie zestawu do użytku domowego. Dzięki temu mogą stylizować swoje paznokcie kiedy tylko przyjdzie im na to ochota bądź kiedy mają czas, bez konieczności odwiedzania kosmetyczki.

Daje to znikome koszty, ponieważ zarówno cały zestaw, jak i jego pojedyncze elementy, nie kosztują wiele. Lakiery wystarczają przy tym na długi czas, a ich ceny są coraz niższe, jednocześnie przy stale wzrastającej jakości. Lampa UV zaś, przy prawidłowym stosowaniu, może posłużyć wiele lat.

Jednak również wizyta u kosmetyczki jest dobrym rozwiązaniem. Gwarantuje to olśniewający wygląd płytek i całych dłoni, a także pozwala się odprężyć, jak każdy zabieg kosmetyczny.

Co można zrobić?

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci daje też wielkie możliwości. Można pomalować paznokcie dowolnym jednym lakierem, ale modne są też stylizacje polegające na malowaniu płytek na różne kolory.

Hybrydy dają też możliwość wykonywania różnego rodzaju zdobień – malunków, które szczególnie dobrze wykona utalentowana manikiurzystka, jak i przyklejania ozdób.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Comments are closed.

Stolik pomocniczy na laptopa loft zobacz https://chuck.com.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/