Posiadanie własnego ogrodu stwarza ogromne możliwości. Starannie zaaranżowana strefa porośnięta bujną roślinnością pozwala obcować z naturą, sprzyja odprężeniu i relaksowi. Ogrodowa kompozycja składa się z wielu elementów: zadbanych roślin i trawnika, dekoracji, oświetlenia, sprzętu umilającego czas spędzany na zewnątrz i mebli… Dzisiaj przychodzimy z pomocą wszystkim osobom szukającym stylowych mebli, które dopełnią zielonej, przesiąkniętej naturalnością strefy. Niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach jest w tym sezonie komplet tarasowy z rattanu. 

Stylowy komplet tarasowy z rattanu – wygoda i estetyka

Komplet tarasowy składający się z mebli wyplatanych z egzotycznego surowca przypadnie do gustu zwolennikom naturalnych, ciepłych kompozycji. Krzesła, fotele, stoliki i sofy o giętych kształtach doskonale podkreślą charakter kompozycji w stylu boho, kolonialnym i rustykalnym. Po meble i dodatki rattanowe coraz chętniej sięgają osoby szukające stylowego wyposażenia do domów. 

Meble o strukturze surowego rattanu tworzą z bujną zielenią zgrany duet. Pięknie prezentują się ustawione na tarasie, bezpośrednio na trawniku za domem albo na balkonie. Pamiętaj o tym, że meble rattanowe „nie lubią” nadmiernej wilgoci i mrozu, dlatego w czasie załamania pogody i w okresie jesienno-zimowym należy zabezpieczyć je w suchym, przewiewnym miejscu.

Meble rattanowe Vimine – wyjątkowe komplety przyjazne planecie

Zastanawiasz się, gdzie kupić solidne, modne meble, które będą przyjazne środowisku naturalnemu? Poszukiwania idealnego zestawu zacznij od zapoznania się z  ofertą marki Vimine! Meble rattanowe Vimine produkowane są ręcznie z surowców pochodzących z ekologicznych upraw i recyklingu.

Comments are closed.

cznauroda.pl zobacz ix.pl